Už 24 rokov pomáhame našim klientom predávať a kupovať nehnuteľnosti. Výborne poznáme slovenský realitný trh a nebojíme sa zodpovednosti, s ktorou sú nehnuteľnosti spojené.

Našim skúsenostiam môžete dôverovať. Jednáme férovo a profesionálne. Aj vďaka tomu je pre našich klientov predaj a nákup nehnuteľností transparentný proces bez zbytočných stresov a starostí.

Dbáme na kompletnú bezpečnosť realitných obchodov, vrátane bezrizikového toku finančných prostriedkov. Všetky zmluvné dokumenty vám vypracujú naši špecializovaní právnici. Samozrejme, zabezpečujeme aj finančné a právne poradenstvo. Môžete využiť advokátsku, notársku či bankovú úschovu.

 

Plánujete kúpu alebo predaj nehnuteľnosti?

Potom ste práve našli spoľahlivého partnera, ktorý urobí všetko pre to, aby ste získali tú najlepšiu predajnú či kúpnu cenu. Profesionálna prezentácia realít v inzercii aj naživo je u nás štandardom.

Povedzte nám svoje predstavy a my vám radi nájdeme bývanie alebo podnikateľské priestory šité na mieru. Garantujeme vám, že čas, ktorý investujete do prvej schôdzky s nami, sa vám mnohonásobne vráti. Tešíme sa na stretnutie s vami.