Máte dotaz? Volajte +421 904 09 09 09
 

Detaily nehnuteľnosti

Cena 850 000 €
Lokalita Jablonové, Malacky
Stav Novostavba
Kategória Rodinná vila
Úžitková plocha 850 m2
Charakter Predaj

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj luxusnú vilu s rozľahlým pozemkom priamo pod lesom v obci Jablonové cca 15 minút jazdy autom z Bratislavy.
 
Súčasťou predaja je dvojpodlažná vila s podlahovou plochou cca 700 m2 plus samostatný rodinný dom - typu bungalov určený pre hostí o výmere 150 m2, ďalej oplotený pozemok s časťou lesa o výmere 6640 m2, na ktorý je vstup ponad potok cez elektricky ovládanú bránu. Za bránou na začiatku pozemku sú parkovacie miesta pre cca 4 autá a nasleduje murovaná garáž pre dva automobily. V časti pozemku pod lesom je umiestnený tenisový kurt, záhradný altánok a bazén. Možnosť dokúpiť pozemok o výmere cca 4000 m2.

Vila sa nachádza v okrajovej časti obce, na úpätí Malých Karpát. Je určená pre ľudí, ktorí si potrpia na luxusné prevedenie, absolútny komfort, veľa zelene, prírodu a to všetko s veľkou dávkou súkromia.

Vila aj dom sú napojené na všetky inžinierske siete, k pozemku vedie /v zime udržiavaná/ asfaltová príjazdová komunikácia. Kolaudácia rezidencie prebehla v roku 2006. 

Celý pozemok má záhradné úpravy, trávniky, vysoké stromy a jednotlivé miesta sú spojené chodníkmi z kvalitných a vkusných dlažobných kociek.

Vila je dvojpodlažná, murovaná a na jej realizáciu boli použité najkvalitnejšie materiály vrátane vybavenia, zariadenia a technológií. Má 6 miestností, zimnú záhradu s vírivou vaňou, saunu, priestranný šatník, jedáleň, technologickú miestnosť. 
Domáce kino s plátnom, vynikajúce ozvučenie, podlahové kúrenie, alarm, kamerový systém sú v tejto nehnuteľnosti samozrejmosťou a realizované prostredníctvom top značiek.

Ako povrchové materiály boli použité iba kvalitné materiály ako čerešňové drevo alebo prírodný kameň.  

V prípade záujmu o bližšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás môžete kontaktovať na 0904090909

Mapa

  • Dohodnite si obhliadku nehnuteľnosti

    Vyplňte tento jednoduchý formulár a my Vás budeme kontaktovať